ZAJÍMAVÉ SLEVY

ANKETA

Jaký cizí jazyk se učíte?

Angličtinu 43% Němčinu 21% Francouzštinu 18% Jiný 18%

» Individuální
Individuální kurzy

Individuální výuka je plně podřízena potřebám klienta. Tato forma výuky přináší klientovi při správné motivaci daleko větší a rychlejší pokroky.

Individuální výuka je rovněž vhodná pro žáky a studenty jako doučování. Jsme schopni pomoci klientovi při studiu cizích jazyků na základní, střední i vysoké škole. Připravíme Vás rovněž na složení maturitní zkoušky, přijímacích zkoušek na VŠ či na složení různých mezinárodních certifikátů. V letošním roce nabízíme rovněž doučování žáků ZŠ/SŠ kvalitními a námi prověřenými studenty SŠ/VŠ, kterým cizí jazyk nedělá žádné problémy a dokážou v něm vzdělávat i ostatní. Tato varianta je pak cenově výhodnější než výuka profesionálním učitelem.

Výuka probíhá v našich prostorách (Varhánkova 275) nebo lze na základě Vašeho požadavku vyučovat přímo u Vás doma. V takovém případě bude lektor na kurz docházet k Vám do domácnosti.

Ve školním roce 2018/2019 nabízíme výuku anglického, německého a francouzského jazyka. Všechny naše kurzy jsou vedeny kvalitními lektory s praxí a s potřebným odborným i pedagogickým vzděláním.

V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku po kurzu (kurzech) a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat s nabídkou.

Více informací a přihlášení na kurz zde:


MjRjOG