ZAJÍMAVÉ SLEVY


» Doprava, poštovné

 

Doručení na adresu Výše objednávky
do 1500,-- do 5000,-- nad 5000,--
Česká pošta - balík do ruky 109,-- 59,-- zdarma
Kurýr dle našeho výběru 95,-- 59,-- zdarma
Kurýr GLS 109,-- 59,-- zdarma
Kurýr PPL 109,-- 59,-- zdarma

 

 

 

Osobní odběr - výdejní místo Výše objednávky
do 1500,-- do 5000,-- nad 5000,--
Česká pošta - balík na poštu 99,-- 49,-- zdarma
Česká pošta - balíkovna 69,-- zdarma zdarma
PPL Parcelshop po přesměrování PPL kurýra
Zásilkovna 69,-- zdarma zdarma
Osobní odběr v Polné 10,-- zdarma zdarma

 

 

DPD kurýr - doručení na zvolenou adresu v ČR

V ceně služby je sms a email avízo s uvedením jednohodinového časového okna pro dodání zásilky, 3 pokusy o doručení, zákaznická aplikace pro komunikaci s kurýrem / změnu data doručení apod. Expedujeme obvykle do následujícího pracovního dne od objednávky, poté probíhá doručování 1-2 pracovní dny. Zásilku předáme kurýrní službě buď přímo nebo prostřednictvím Zásilkovny, našeho partnera pro odesílání zásilek.

TIP! Výdejní místa DPD. Nechcete čekat na kurýra? Po obdržení avíza si lze v zákaznické aplikaci zásilku přesměrovat do libovolného výdejního místa Pick Up DPD či Uloženky v ČR a pro zásilku si tak zajít dle vašich časových možností. Na výběr je cca 450 odběrných míst po celé ČR. Seznam po kliknutí zde.


 

Česká pošta - balík do ruky - doručení na zvolenou adresu v ČR

V ceně služby je sms a email avízo o stavu objednávky. V případě nezastižení adresáta bude zásilka uložena na místně příslušné pobočce České pošty po dobu 7 dní; v ceně služby je druhý pokus o dodání na základě žádosti zákazníka adresované pobočce České pošty (např. telefonicky). Expedujeme obvykle do následujícího pracovního dne od objednávky, poté probíhá doručování 1-2 pracovní dny.

TIP! Výdejní místa na pobočkách ČP. Nechcete čekat celý den u zvonku? Po obdržení avíza si lze v zákaznické aplikaci zásilku nechat rovnou uložit na poště či ji přesměrovat na libovolnou pobočku České pošty. Na výběr je téměř 4000 odběrných míst po celé ČR. V případě nedoručení balíku do ruky je zásilka automaticky uložena na místně příslušné pobočce, v takovém případě nemusíte dělat nic, jen si ji vyzvednout...:) Seznam po kliknutí zde.

 

 

PPL kurýr - doručení na zvolenou adresu v ČR / Osobní odběr PPL ParcelShop

V ceně služby je sms a email avízo s uvedením dvouhodinového časového okna pro dodání zásilky, 2 pokusy o doručení. Expedujeme obvykle do následujícího pracovního dne od objednávky, poté probíhá doručování do jednoho pracovního dne. PPL doručuje i v sobotu.

TIP! Výdejní místa PPL Parcelshop. Nechcete čekat na kurýra? Po obdržení avíza si lze zásilku přesměrovat do libovolného výdejního místa PPL Parcelshop v ČR a pro zásilku si tak zajít dle vašich časových možností. Na výběr je cca 1520 odběrných míst po celé ČR. Seznam po kliknutí zde.

 

Zásilkovna = síť výdejních míst

Více než 1700 výdejních míst po celé ČR, ve všech městech nad 5.000 obyvatel. Dopravci předáváme obvykle do druhého pracovního dne, doručení na pobočku poté trvá 1-2 pracovní dny, na Slovensko cca týden (přirážka 100,-- Kč. na Slovensko). Při předání balíčku dopravci obdržíte email s číslem zásilky pro sledování zásilky on-line. Při doručení zásilky na vybranou Zásilkovnu obdržíte SMS i email s heslem, na které Vám bude zásilka vydána, dříve nelze zásilku vyzvednout. Úložní doba na výdejním místě je 7 dní. Dobírku lze na vybraných pobočkách platit kartou.

 
OWU5N2IzZ